VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

22 Окт

VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Енергоефективність та відновлювана енергетика"

З 1 по 2 листопада 2016 року у м. Києві в НСК «Олімпійський» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід — VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика«.

Україна взяла чіткий курс на подолання енергетичної залежності. Тому пріоритетами були і є скорочення споживання газу, його заміщення альтернативними видами палива та відновлюваними джерелами енергії, широке впровадження заходів з енергоефективності. Для цього в країні є значний потенціал. Його реалізація означатиме для України зменшення газової залежності, економічне зростання, створення нових робочих місць, додаткові надходження у місцеві бюджети, і головне — благополуччя українців!

Об’єднати зусилля влади та бізнесу, міжнародних донорів та експертів і вирішити актуальні проблеми у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики допоможе ділова платформа – Міжнародний інвестиційний бізнес-форум.

Ключові питання Форуму:

  • Відновлювана енергетика: перспективи розвитку та ефективні механізми залучення інвестицій
  • Зменшення енергетичної залежності України: відмовитися від споживання газу реально
  • Енергоефективність у житлі: успішні зрушення.
  • Енергосервіс у бюджетній сфері: перші успіхи, перспективи удосконалення та потенціал інвестицій
  • Енергоефективність та енергетичний менеджмент в промисловості: розвиток економіки від підприємства до держави
  • Конкурентний ринок виробництва тепла. Перспективи для України.

Вперше у рамках Форуму працюватиме власна «Експозиція енергоефективних рішень», де компанії, що працюють у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, зможуть продемонструвати рішення для ЖКГ, багатоповерхових будинків, муніципалітетів, бюджетних установ, комерційних споруд та приватного сектору.

Також, вперше для потенційних інвесторів, учасників та гостей Форуму діятиме Investment HUB – платформа для презентації інвестиційного потенціалу України та готових інвестиційних проектів «зеленої» енергетики.

Для участі у Форумі запрошуються: парламентарі, представники центральних та місцевих органів влади, мери міст, представники посольств, банківських установ, міжнародних фінансових інституцій, бізнесу, експертного середовища, громадських організацій, науковці, ЗМІ, а також усі бажаючі та зацікавлені питаннями розвитку сфери енергоефективності та «чистої» енергетики.

Організатор – Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

Участь у Форумі безкоштовна!

Повна інформація на сайті Форуму: http://saee.gov.ua/forum