Результати виставки «Деревообробка — 2015»

25 Май

19 по 22 травня ц.р. ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за участю співорганізатора СП «Ройек-Львів» провели Міжнародну  виставку «Деревообробка — 2015»,  в приміщенні Палацу спорту “Україна” (вул. Мельника,18), яка традиційно стала місцем концентрації основних представників деревообробної індустрії. Виставка відбулася за підтримки Української Асоціації Деревообробного Обладнання, інформаційним партнером заходу виступила газета «Деревообробник».

Вразила активність наших деревообробників, оскільки понад 80 лідерів галузі, як українських виробників так і представників всесвітньо відомих брендів представили свою продукцію на виставці. Виставкова експозиція охопила широкий ряд обладнання та матеріалів для обробки деревини, виробництва меблів та виготовлення твердого біопалива.

На виставці «Деревообробка 2015» були представлені нові імена:

DOLIGNO, яка підготувала базовий комплект обладнання початкового рівня, що задовольняє усі потреби при індивідуальному виготовленні меблів;

Тотан Группостачальник деревообробного обладнання для виробництва меблів, скла та металу;

Miltek — постачальник та виробник фрезерних станків з ЧПУ.

Артмаш підприємство запропонувало ряд своїх виробів в фермерсько-господарському і лісозаготівельному напрямку. Крім цього, для відвідувачів виставки підготували новинку — дровокол електромеханічний, який дає можливість значно прискорити процес колки деревини, тим самим економлячи час та гроші користувача;

 ВІЗІР  — офіційний дистриб’ютор з брендів: SHERWINWILLIAMS ® Швеція, Італія:  «Becker Аcroma» ™ — повний спектр водорозчинних систем для деревини, «OECE» поліуретанові системи для деревини;  ЄВРОШПОН-СМИГА® Україна — лідер серед виробників шпону струганого; SYNTHOS S.AПольща: клеї Woodmax і Papermax;

BKU єдиний офіційний представник на території України італійських виробників ТМ «Durante & Vivan»  (виробник промислових клеїв) та ТМ «Alfatherm S.p.a.» (виробник плівки ПВХ).

Itton Service – компанія орієнтована на постачання запчастин, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання світових лідерів, таких як: C.M.S., Stratasys, HSD та інші.

Aster виробник меблевих фасадів з МДФ та  дерева, використовуючи високоякісне обладнання та матеріали.

Biofuel – виробник сушильних комплексів, ліній гранулювання і брикетування біомас;

КМА Україна — представник «KMA-MASZYNY Polska» на території України і постачаєльник промислового обладнання для обробки дерева, металу світових брендів, таких як: Holzmann, Griggio, Robland, Stomana, Houfek, Bomag , Bomar, Bahco, Mafell, Holzkraft, Metallkraft, Stanley, Zipper, Kaltmann.

Фірма Варіація виготовляє та експортує дубову дошку, меблеву заготовку, ламель, паркет та інші вироби з дубу.

Постійний склад учасників теж підготував новинки для відвідувачів виставки, зокрема СП «Ройек-Львів» представив автоматичний піролізний котел СС-50 «Стожарик» і піролізні твердопаливні котли РК-20 і РК-40 кВт з верхнім завантаженням дров.

Felder Group презентували рейсмусовий верстат з найбільшою шириною обробки деревини (630мм.) зі свого модельного ряду, де використано і впроваджено унікальну розробку ножів  Silent Power.

Безумовну новинку на виставці представило підприємство «Mocт-Україна» — нову марку розпилювальних верстатів Timbery, це бюджетний варіант пилорами призначений для використання у фермерствах та домашніх господарствах.

Фірма «Остін» вперше продемонструвала в роботі вертикальний фрезер CMT7E з шипорізним пристосуванням CMT300, а також фрезерно-гравірувальну 3D систему шаблонів RCS. Також були запропоновані комплекти для з’єднань, фрезерні та монтажні столи, спеціальні струбцини та інше оснащення амер. виробника Kreg.

Чимало ексклюзивних розробок було запропоновано в сегменті деревообробних верстатів від: ПП «Ющишин», ПП «Маркетліс», ТОВ «Станкодніпро», ТОВ «МВМ Груп», ТОВ «Зенітек Україна», ТОВ «Артіль» ЛТД, ТОВ «МВМ Київ», ТОВ «ВН Вуд», ТОВ «Про-СТО», ТОВ «Поліс», «Ківерціспецлісмаш».

Широкий вибір дереворізального інструменту запропонували вітчизняні та інші виробники, а саме: ПВКП «Механік», ТОВ «Лейтц Інструменти Україна»,  ТОВ «Лойко Україна», ПП «Техноліс», УІСП «Іберус Київ», ТОВ  «Н.Н.Н.», ТОВ «Іннатекс», ТОВ «Тулс М Груп», ТОВ «Поділля Інструмент», ТОВ «Поділля», ФОП Каньоса А..

Високоякісні абразивні матеріали для шліфування та полірування поверхонь та широку палітру лакофарбових матеріалів представлять: ТОВ «Верніколор», ПАТ «Укрліспромоптторг», ПП «Доміно-С», ПП «Дизайн-МК», ТМ «Сінай».

Значний спектр обладнання для виробництва пелет, брикетів та сушильних камер продемонструють: ГК ICK Group, Арієс Україна, SIA RMP, LE.KO, AMS Elektronik, Завод універсальних машин, OS Panto.

Заслуговували на увагу деревоподрібнювачі та спецтехніка від ТОВ «Велмаш Україна», ПП «Явір».

Ділової значимості заходу додали семінари, конференції, зустрічі, які відбувалися протягом роботи виставки, зокрема:

Інформаційний семінар – «Досвід сертифікації ланцюга постачання деревини за схемою FSC (CoC) з погляду аудитора: проблеми, помилки, шляхи їх вирішення та перспективи».

Інформаційний семінар – «Електронні карти та гео-інформаційні системи в лісовому господарстві».

Засідання Української Асоціації Деревообробного Обладнання

Конференція «Теоретичні та прикладні аспекти створення енергоощадних і екологобезпечних технологій деревообробки».

Конкурси з цінними подарунками від Компанії Абразив та Black&Decker».

Організатори XVIII Міжнародної  виставки «Деревообробка — 2015»,   щиро сподіваються, що даний захід приніс користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної деревообробної галузі та просуванні нових продуктів та послуг на ринку Західної України.