Бізнес-сніданок з т.в.о. НЕК «Укренерго» Всеволодом Ковальчуком

8 Фев

9 лютого 2017 року відбудеться третє традиційне засідання учасників Клубу Альтернативної Енергетики. На цей раз тема нашого заходу торкнеться всіх зацікавлених в підключенні до мережі об’єктів генерації електроенергії з відновлюваних джерел. Спікером на нашому бізнес-сніданку виступить т.в.о. директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Багато хто, напевно, чув про перше в історії відкрите засідання «Укренерго», де було презентовано план заходів щодо стимулювання «зеленої» генерації перед ключовими гравцями ринку альтернативної енергетики в Україні. План, що включає в себе спрощення підключення до мереж «Укренерго» за принципом введення «єдиного» вікна, створення карти з докладною інформацією про електромережі компанії, включаючи додаток «зелений» калькулятор для приблизного розрахунку вартості підключення до мереж, до речі карта почне свою роботу з 1 квітня поточного року.

Також компанія «Укренерго» озвучила свою ініціативу, що стосується перегляду складання договорів підключення на законодавчому рівні і обмежити термін її дії до 2 років з подальшим переглядом і можливістю продовження до 5 років. Така позиція «Укренерго» обумовлена невиконанням деякими інвесторами виданих технічних умов, а саме зупинка проектів на невизначений термін, що, безсумнівно, заважає іншим бажаючим підключитися до мережі.

Останнім пунктом плану стало питання розробки програми прогнозування для розрахунків обсягу генерації електроенергії з відновлюваних джерел з огляду на відповідальність виробників за небаланси. Цей план може коригуватися і доповнюватися, компанія готова до діалогу з підприємцями та громадськими організаціями, готова вислухати їх ініціативи розвитку і знайти спільний компроміс для виконання взятих нашою державою міжнародних обов’язків до 2020 року збільшити частку ринку ВДЕ до 11%.

Дізнатися про всі ініціативи більш детально, почути відповіді на питання, що цікавлять Ви зможете на бізнес-сніданку Клубу Альтернативної Енергетики, які збирають цільову аудиторію, серед якої власники, керівники та топ-менеджери компаній, що діють у сфері відновлювальної енергетики.

Бізнес-сніданки проводяться в рамках підготовки до «Тижня альтернативної енергетики в Україні», що відбудеться 13-16 березня 2017 року.