В Чорнобаївському районі котельні теж переводять на біопаливо

14 Сен

Як зазначає голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, до початку опалювального сезону 2015-2016 рр. у Чорнобаї реформують місцеву тепломережу: з 4 котелень лише одна використовуватиме природний газ. За разунок реконструкції котелень планують зекономити до 35% газу.

Так, дві газові котельні об’єднають. При школі за сприяння інвесторів запрацює нова модульна котельня на пелетах, виробництво яких сьогодні налагоджено у районі. Незабаром розпочнеться реконструкція котельні, яка обіграватиме місцеву поліклініку та лікарню. Після оновлення два котли з чотирьох працюватимуть на вугіллі та дровах, пояснює очільник району.

Крім запланованого реформування тепломережі, у 2015 році Чорнобаївському району вдалося залучити на енергозбереження 2,5 млн гривень з сільських та районного бюджетів. На ці кошти у чотирьох навчальних закладах були проведені капітальні ремонти опалювальних систем із заміною газових котлів на твердопаливні та встановлено майже 250 вікон, розповідає Сергій Джоболда.

Передбачається, що до початку опалювального сезону ще у двох школах району облаштують котли, які працюють на альтернативних видах палива.

Як наголошує Сергій Джоболда, реалізація першого етапу заходів з енергозбереження на Чорнобаївщині забезпечить 35% економію природного газу у порівнянні з минулорічним споживанням.

За матеріалами: ecotown.com.ua