Проект постанови про зниження цін на природний газ в Україні

27 Дек

На сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України появився Проект постанови «Про зниження цін на природний газ для споживачів України» на 2014 рік.

Згідно із цим документом рекомендується встановити з 1 січня 2014 року  граничні (максимальні) ціни продажу природного газу:

  • Установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, – 2448 грн. за 1000 куб. метрів (без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом);
  • Промисловим споживачам та іншим суб`єктам господарювання – 3113 грн. за 1000 куб. метрів на 1 квартал 2014 року (без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом);
  • Для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію для населення — 1 309,2 грн за 1000 куб. метрів (з урахуванням податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим).

Разом з проектом постанови є пояснювальна записка, де обгрунтовується прийняття даного акту.