Sustainability Summit — 12-15 вересня в м. Щолкіно

3 Сен

Greencubator спільно з Асоціацією випускників програм обміну “Рішення Є!” проводить відкриту проектну лабораторію з розробки сталих ініціатив для громад та міст на березі Азовського моря. Проект називається Sustainability Summit і пройде 12-15 вересня цього року в місті Щолкіно в Автономній Республіці Крим.

Основне завдання Sustainability Summit – поєднати знання, досвід та енергію лідерів громад, представників громадського сектору та місцевих органів влади, випускників профільних університетських програм обміну для створення та поширення прикладних проектів для енергозбереження, розвитку місцевої економіки, зеленої та сталої енерегетики, позитивних поведінкових змін.

Цього року автори самміту планують привернути увагу учасників до таких питань як колективне створення і тестування проектів та моделей для економічного, екологічного та соціального зростання їхніх громад. В цьому спільність формату з нещодавно проведеним Greencubator-ом хакатоном енергетичних інновацій TeslaCamp – завершити подію демонстрацією прототипів рішень: юридичних, технічних, інформаційних чи будь-яких інших. Теми енергетики, розвитку міст, дизайну, розвитку спільнот та інші поповнять програму Sustainability Summit 2013.

Ключовим завданням є підготовка реальних для втілення проектів, які працюють на сталий розвиток міст та громад і які можна почати мінімальними коштами. Виступи експертів, дискусії, тренінги та взаємодійні сесії будуть спрямовані на саме на розробку таких проектів.

Більш детальну інформацію про Sustainability Summit можно дізнатись та зареєструватись на сторінці організаторів.