Національна конференція «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку»

27 Фев

27-28 лютого 2017 року в Києві Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) проводить Національну конференцію з питань місцевого економічного розвитку.

Очікується що у заході візьмуть участь близько 200 представників інституцій – громадських організацій, комунальних установ, інших – діяльність яких спрямована на розвиток територіальних громад.

Перед учасниками Конференції виступить Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Зубко.

У програмі конференції:

27 лютого — Експертна дискусія «Секторальні реформи та розвиток громад: синхронізація» та паралельні засідання тематичних секцій:

  • Взаємодія з малим та середнім бізнесом
  • Підходи до вибору інструментів місцевого економічного розвитку
  • Створення розвиткових інституцій у громаді

28 лютого  — Презентація досвіду, проектів та практики взаємодії з органами місцевого самоврядування інституцій розвитку територіальних громад. Після пленарного засідання розпочнеться Інформаційний ярмарок «Можливості для розвитку громад», в рамках якого  міжнародні донорські організації та проекти презентують свою діяльність і можливості для громад отримати фінансову підтримку у реалізації розвиткових та інфраструктурних проектів.

Місце проведення: м.Київ, готель «Русь», м. Київ, вул. Госпітальна, 4