Круглий стіл «Енергоефективність у промисловості»

5 Ноя

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження запрошує спеціалістів та експертів газулі взяти участь в роботі круглого столу «Енергоефективність у промисловості» в рамках 7-ої Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2014».

Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект 15, конференц-зал у виставковому павільйоні №2.

Модератором панелі виступить Асоціація з енергоефективності та енергозбереження. Буде презентовано досягнення та проблеми по вищезазначеним питанням (стан з енергоефективністю, проблематика, проекти, технології, матеріали, обладнання, перешкоди і т.п.).

Промисловість споживає більше 40% всієї енергії в Україні та є головною експортною та бюджетонаповнюючою галуззю. Тому проблеми енергоефективності та енергозбереження є дуже актуальними для промисловості. Даний круглий стіл може стати однією з тих сходинок, які виведуть її на новий рівень конкурентноспроможності.

Дата проведення — 06  листопада 2014 р. Час – 4 години (12:00-16:00).

Орієнтовна кількість учасників — 40-50чол. (топ-менеджмент та менеджмент промислових підприємств, Держенергоефективності, НКРЕ, МЕРТ, енергетики, енергоменеджери).

Форма проведення: максимально забезпечити можливість ведення діалогу та вивчення передового досвіду. В результаті, відібрати кращі практики в галузі енергоефективності і масштабувати їх на підприємства України. А також ініціювати зміни до законодавстваУкраїни з проблемних питань.

Програма круглого столу:

  1. Потенціал енергозбереження. Енергоефектівность, як основний фактор підвищення конкурентоспроможності підприємств. Олег Козачук, Президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження
  2. Досягнення в енергозбереженні ДП «Павлоградський хімічний завод». Олександр Овсянніков, головний енергетик ДП «Павлоградський хімічний завод»
  3. Потенціал з енергозбереження та енергоефективності в цементній галузі України. Напрямки удосконалення. Ігор Дмитренко, директор ДНДІ «Укрдіцемент»
  4. Досвід ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» в напрямку енергоефективності та енергозбереження.
  5. Досвід компанії KüttnerGmbH&Co.KG. Жан Юджен Бах, директор представництва KüttnerGmbH в Україні.
  6. Сучасний стан та  європейські перспективи української промисловості, Олена Власюк, виконавчий директор Української технологічної платформи по сталі.
  7. Досвід заміщення газу твердим біопаливом на «АрселорМітал Кривий Ріг». А.П.Сегал, директор «Київської біоенергетичноїкомпанії», К.Є.Пьяних, завідувач відділом продуктів горіння Інституту газу.
  8. Ukraine & CCS — Capacity Building through Energy and Climate Dialogue (улавливание и хранение углерода). Лариса Брондер, координатор проекту The BELLONA Foundation в Україні.
  9. Енергоефективність в умовах несприятливої ​​ринкової кон’юктури, практичний аспект. Ефективне комбінування спалювання палив. Використання вторинних енергоресурсів із застосуванням промислових теплових насосів.Андрій Ярошенко, керівник комерційного відділу ТОВ «Реаленерго»
  10. Сертифікація твердого біопалива для промисловості, Володимир Бунецький, керівник компанії «ТСІ»-сертифікація твердого біопалива і виробництв.