Українська UDP вирішила розвивати альтернативну енергетику

3 Окт

Компанія UDP Renewables, яка входить до групи UDP, оголосила про масштабні плани щодо трансформування енергетичного ринку України. Компанія вже запустила сонячну електростанцію на Київщині й готує до реалізації аналогічні проекти в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Про альтернативну енергетику в Україні

Компанія UDP Renewables планує ввести в експлуатацію об’єкти сонячної та вітрової енергетики сумарною потужністю 300 МВт, залучивши до співпраці провідні світові компанії.

Першим реалізованим етапом стало будівництво сонячної електростанції (СЕС)  у смт Велика Димерка Броварського району Київської області. До енергосистеми країни вже підключено першу чергу цієї СЕС потужністю 6 МВт, яка складається з 22 200 сонячних модулів. У 2018 році будуть завершені три наступні черги, а загальна  потужність Димерської СЕС досягне 50 МВт, що відповідає 5% потужності типового блоку атомної електростанції.

У IV кварталі цього року буде розпочато будівництво двох нових СЕС: на 17,5 МВт у Херсонській області та на 10 МВт — в Одеській. Загалом на сьогодні сумарний обсяг підготовлених проектів компанії UDP Renewables у південних областях України становить 120 МВт.

Протягом наступних п’яти років група UDP планує інвестувати в програму розвитку альтернативної енергетики близько $300 млн, з яких уже інвестовано майже $10 млн. Також є намір залучити до проекту кошти міжнародних фінансових інституцій та міжнародних партнерів.

За матеріалами: nachasi.com