Україна і Франція почнуть співпрацю у сфері енергоефективності

23 Мар

Представники французького посольства вважають енергоефективність пріоритетним напрямком співпраці України та Франції. Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками Посольства Франції в Україні.

Під час зустрічі було зазначено, що Агентство посилить співпрацю з Посольством Франції в Україні в частині залучення французьких інвесторів та виробників енергоефективного обладнання, матеріалів і технологій на ринок України.

«Для нашої держави дуже важливий досвід та інвестиції Франції щодо підвищення енергоефективності та заміщення газу альтернативними видами палива», — зазначив Сергій Савчук та додав, що сьогодні Агентство не втрачає жодної можливості співпраці з інвесторами, профільними асоціаціями, міжнародними організаціями та фінансовими установами.

У ході зустрічі було домовлено:

  • провести спільну зустріч із Французьким клубом інвесторів в Україні, які цікавляться цією галуззю;
  • організувати зустріч в Парижі із провідними французькими компаніями, що спеціалізуються на відновлюваних джерелах та енергоефективності, для їх залучення до роботи в Україні;
  • підтримувати постійні стосунки із французькою стороною щодо поглиблення співпраці з Агентством та представниками місцевих органів влади для створення регіональних енергетичних кластерів.

За матеріалами: Урядовий портал