У Воловецькому районі теж переходять на альтернативні види опалення

23 Апр

У Воловецькому районі (Закарпатська область) завжди обігрівалися дровами. Хоча у деяких селах гірського краю і є газ, блакитним паливом люди тут користувалися вкрай рідко. Тож у зв’язку з підняттям тарифів на газ, тут  користуватися блакитним паливом не будуть й поготів.

Всі державні установи району планують перевести на альтернативні  види опалення. Розпочали із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Верхні Ворота. За місяць завдяки альтернативному опаленню тут економлять тисячу гривень, якщо порахувати за весь опалювальний сезон то вийде чималенька сума.

Придбали економічні твердопаливні  котли  за 560 тисяч гривень . Проект  реалізували завдяки державній програмі. Крім того що такі котли значно економніші за газові, вони ще й екологічні оскільки працюють на  утилізованих відходах.

З районного бюджету також було виділено 140 тисяч гривень на проведення інших робіт в котельні Верхньоворітської школи.   Будь яка економія сьогодні вкрай важлива для нашої країни, тож тут і надалі запроваджуватимуть європейській досвід, який дозволить зекономити кошти і не зашкодити екології.

За матеріалами: mukachevo.net