У Києві починають впровадження енергосервісних контрактів

22 Мар

У Києві обрали три житлові будинки для проведення енергоаудиту і подальшого впровадження заходів з енергозбереження на умовах енергосервісного контракту (ЕСКО).

«Такий механізм дає змогу залучити кошти інвесторів для впровадження заходів енергозбереження та повернути витрати за рахунок економії енергоносіїв. Масштабне впровадження ЕСКО-договорів дозволить наблизити споживання енергії будівлями в Україні до європейських стандартів», заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Проведення енергоаудиту для подальшого впровадження заходів з енергозбереження на умовах енергосервісного контракту заплановане у ОСББ «Весна», ЖБК «Політехнік» та ЖБК «Першотравневий». «На обговоренні та додатковому опрацюванні залишаються ще 6 будинків: ЖБК «Оболонь-8», ЖБК «Обчислювач-4», ЖБК «Арсеналець-19», ЖБК «Кристал-21», ЖБК «Концерт-1» і ЖК «ЖК-4», — повідомив Петро Пантелеєв.

Сьогодні Київ лідирує у впровадженні ЕСКО-механізму в закладах бюджетної сфери: з 19 контрактів, укладених в Україні, 15 – підписані у Києві.

За матеріалами: ecotown.com.ua