У Фастові думають як зменшити залежність від природного газу

26 Июн

25 червня у Фастові під керівництвом міського голови Михайла Нетяжука відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, керівниками комунальних підприємств міста стосовно зменшення залежності від російського газу, скорочення використання природного газу бюджетними установами міста, вивчення та подальшого запровадження всіх можливостей щодо переходу на альтернативні джерела енергії.

Зокрема, йшлося про розробку програм енергозбереження та ефективності переходу на альтернативні джерела енергії та варіанти можливості зменшення  залежності від газопостачання.

Найбільш розповсюдженими видами альтернативного палива є пілетні установи, торф, щепа, дрова, електроопалення. Ще до початку опалювального сезону потрібно максимально швидко мінімізувати запит та скоротити використання природного газу в бюджетних установах міста. Система опалення на альтернативних видах палива має підвищити економію використання газу, скоротити людський фактор в експлуатації опалювальних мереж, індивідуально коригувати терміни опалювального сезону в соціальних установах: лікарнях, дитячих садках, школах.

Також в ході наради наголошувалося на тому, що потрібно працювати не лише над заміною вікон та утепленням фасадів у бюджетних установах, профілактикою та ремонтом, в разі потреби,  електромереж в установах та організаціях.

За матерілами: koda.gov.ua