У Білоцерківському районі побудують сміттєпереробний завод

25 Май

У Білоцерківському районі побудують сміттєпереробний завод вартістю 40 млн євро, який передбачає переробку твердих побутових і промислових відходів у біопаливо.

Про це повідомила прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, у Білоцерківській РДА був підписаний меморандум про співпрацю щодо будівництва заводу з компанією Emic-Steam.

«Підписання документа стало першим кроком у реалізації проекту з будівництва сміттєпереробного заводу. А це питання є одним із найбільш актуальних для району, оскільки міське звалище розраховане лише до 2019-2020 років», — йдеться в повідомленні.

Сміттєпереробний завод буде повністю оснащений німецьким автоматизованим обладнанням і дозволить створити 25-30 робочих місць, при цьому, згідно з повідомленням, будівництво та оснащення обладнанням обійдеться в 40 млн євро.

Як зазначив генеральний директор компанії Emic-Steam Олександр Коржов, цей завод стане першим проектом в Україні та на теренах СНД, а всього в світі таких підприємств налічується трохи більше 30.

«Підприємство передбачає повну утилізацію відходів, а його кінцевим продуктом буде альтернативне паливо«, — цитує Коржова прес-служба.

За матеріалами: epravda.com.ua