У березні взяли рекордну кількість теплих кредитів

5 Апр

Держенергоефективності приводить дані, згідно з якими у березні понад 25 тисяч родин стали учасниками Урядової програми «теплих» кредитів та залучили на реалізацію енергоефективних заходів у своїх оселях 509 млн гривень.

Це абсолютний рекорд, досягнутий вперше за три роки дії програми. Ця сума коштів у півтора рази та навіть удвічі перевищує показники кращих періодів програми. Наприклад, у листопаді 2015 року за місяць сім’ї отримували разом близько 300 млн гривень.

Як показує моніторинг програми, рекордним виявився і останній тиждень березня. Лише за п’ять робочих днів, з 27 по 31 березня, більше 7 тисяч сімей звернулися до Урядової програми. Разом вони отримали в державних банках «теплих» кредитів на суму майже 154 млн гривень. Зокрема,

  • 219 родин придбали твердопаливні котли, витративши на це 4,1 млн. гривень;
  • більше 6800 сімей отримали в банках 147,5 млн. грн на утеплення приватного житла
  • ОСББ та ЖБК залучили 2,2 млн. грн. на реалізацію 11 енергоефективних проектів у багатоповерхівках.

Загалом, з початку дії програми нею скористалося понад 240 тисяч родин, які отримали в банках більше 3,2 млрд грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: заміна газових котлів на твердопаливні, встановлення нових енергоефективних вікон, утеплення будинків, облаштування ІТП, встановлення приладів обліку тепла, води, багатозонних лічильників електроенергії, модернізація освітлення тощо.

За матеріалами: Держенергоефективності