Перші ОСББ отримали відшкодування від держави

15 Авг

Держказначейство перерахувало близько 100 тис. грн. на поточний рахунок Укргазбанку для компенсації витрат ОСББ м. Івано-Франківська та ЖБК м. Харкова, які скористалися державною програмою з енергоефективності. Кредити було оформлено у червні місяці цього року на загальну суму близько 250 тис. грн.

«Перший транш коштів, здійснений для відшкодування 40% суми кредиту для ОСББ та ЖБК в поточному році. Сподіваємось, що це стане гарним прикладом та стимулом для інших об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, — зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – Це черговий важливий крок на шляху до масштабної термомодернізації житлового фонду».

Нагадаємо, що для отримання кредиту на енергоефективні заходи ОСББ або ЖБК повинні бути зареєстровані не менше 3-х місяців та мати схвалене мешканцями будинку рішення щодо залучення кредитних коштів. Також вони повинні додатково надати в банк, для перевірки цільового використання наданих кредитів, акти виконаних робіт та інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективних заходів.

За матеріалами: Держенергоефективність