Новий завод з виробництва біогазу запрацює в селі Бзів Київської області

5 Сен

Новий завод з виробництва біогазу запрацює в селі Бзів Баришівського району Київської області. Об’єкт введуть в експлуатацію протягом двох місяців. Про це розповів голова Київської ОДА Максим Мельничук.

«Ми плануємо протягом наступних двох місяців ввести в експлуатацію цей об’єкт — господарство ім. Леся Сердюкаекспериментальний завод з виробництва газу, потужністю 300 кВт. На ньому зможемо відпрацьовувати модельні підходи з виробництва енергії, зокрема електричної», — зазначив Максим Мельничук.

Голова ОДА розповів, що до 2008 року підприємство було занедбаним. Однак зараз його технічна база оновлена, на виробництві працює новий колектив, впроваджуються нові технології в галузі тваринництва, свинарства, переробки молока, конини.

«А найприємніше, що разом з партнерами тут вводять утилізацію відходів продукції тваринництва з виробництва біогазу та отримання альтернативної енергії«, — підвів підсумок губернатор.

Він зазначив, що господарство ім. Леся Сердюка має близько 700 га орної землі. Цьогоріч з гектара господарство зібрало 61 центнер зернових, при тому, що середній показник врожайності по району становить 56 центнерів.

За матеріалами: expres.ua