Німці готові інвестувати в енергозбереження Запорізької області

28 Мар

Представники німецького бізнесу готові інвестувати в розвиток економіки Запорізької області. Пріоритетний напрям — енергозбереження.

Про це заявив Генеральний консул ФРН в Донецьку Детлеф Вольтер під час зустрічі з главою регіону Валерієм Барановим, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас є великий досвід із модернізації комунальної сфери, енергозбереження і енергоефективності. Є також банк і агентства, готові допомогти в цьому напрямі. І вони вже сьогодні можуть збільшити співробітництво із Запорізькою областю», — сказав Вольтер.

Як відзначив Баранов, свого часу Бердянськ за допомогою німецької компанії першим в Україні провів сертифікацію комунального управління на предмет відповідності європейським стандартам.

«Не завадило б провести сертифікацію в усьому регіоні. Ми були б першою обласною адміністрацією в країні, де впроваджено такий досвід. Було б чудово, якби ви на це усе знайшли гроші», — відзначив Баранов.

Обласна влада сприятиме припливу німецьких інвестицій в регіон, додав голова ОДА, а також представити нові інвестиційні проекти потенційним зарубіжним партнерам регіону.

За матеріалами: ukrinform