Марубені Корпорейшн зацікавилась українським ринком

10 Дек

8 грудня 2015 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з паном Кадзунорі Такедою, регіональним директором  з питань країн СНД компанії «Марубені Корпорейшн«, під час якої було обговорено актуальні інвестиційно-привабливі проекти у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Сергій Савчук представив японській стороні останні реформи у цих сферах та зосередився на інвестиційному потенціалі як у сфері відновлюваних джерел енергії, так і сфері енергоефективності в житловому та бюджетному секторах.

«Японські технології та інвестиції є надзвичайно важливими для розвитку українського ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики. У свою чергу,  японській стороні можуть бути цікаві інвестиційні напрямки такі, як будівництво БіоТЕЦ, заводів з виробництва біоетанолу, виробництва котлів, що працюють на біопаливі, виробництва утеплюючих матеріалів та обладнання», — підсумував С. Савчук.

У ході зустрічі Кадзунорі Такеда зауважив, що компанія готова поділитися багаторічним досвідом роботи та ноу-хау у цих сферах. Він також розповів про успішні проекти, реалізовані у вітро- і гідроенергетиці.

Загалом за результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю, обмін актуальною інформацією та досвідом у зазначених сферах.

Довідково:

Компанія «Марубені Корпорейшн», заснована у 1858 році, є однією з найбільших торгово-інвестиційних компаній Японії. Компанія активно займається експортом та імпортом, бере участь в інвестиційній діяльності, у тому числі у сфері відновлюваної енергетики, та інших видах діяльності.