Компанія EIG Engineering планує збудувати біо-ТЕЦ на Чернігівщині

13 Сен

Про це повідомляє Урядовий портал України. Біоенергетичну теплову станцію планують будувати у м. Городня Чернігівської області.

У якості палива використовуватиметься деревна тріска. Паливо для ТЕС закуповуватиметься в державних лісових господарствах, розташованих у радіусі до 150 км від нових об’єктів.

Передбачається, що частина «зеленої» електроенергії, виробленої на новій ТЕС, продаватиметься в об’єднану енергетичну систему України. Крім того, частково електроенергія також розподілятиметься в районах діяльності нової електростанції. Це дозволить, по-перше, покращити якість електропостачання місцевого населення, а, по-друге, забезпечити безперебійне енергопостачання.

Нагадаємо, що компанія EIG Engineering уже будує першу біо-ТЕЦ в м. Іванково Київської області. Запуск об’єкта планується на 2014 рік.

Приблизна сума інвестицій у реалізацію двох проектів складе близько 66 млн. євро. Введення біоенергетичних ТЕС в експлуатацію дозволить створити приблизно 200 додаткових робочих місць. Крім того, закупівля станціями місцевої неділової деревини на 30-40 млн. грн. щорічно істотно збільшить надходження податків до місцевих бюджетів і наростить товарообіг у регіонах.

За матеріалами: Урядовий портал