Фінляндія допоможе Україні з виробництвом біопалива

25 Апр

Україна та Фінляндія домовилися розширити співпрацю в рибному та лісовому господарстві, а також у виробництві біопалива. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Україна зацікавлена в аналізі стану і перспектив виробництва біодизеля, біоетанолу, біогазу та інших видів альтернативного палива та нетрадиційних джерел енергії, які існують у Фінляндії», — повідомив перший заступник міністра аграрної політики Іван Бісюк.

Також Бісюк додав, що Мінагрополітики розглядає можливість розробки конкретної програми співпраці, у створенні окремої робочої групи та підписання меморандуму про відповідну співпрацю.

Бісюк зазначив, що у сфері альтернативної енергетики Україна зацікавлена в залученні фінських інвестицій у розвиток альтернативних джерел палива та організації стажування українських фахівців з питання виробництва біодизеля і новітніх технологій у сфері енергозбереження.

Нагадаємо, що товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною і Фінляндією за 2012 р. склав 15,7 дол. За 3 міс. 2013 р. товарообіг склав 3,3 млн дол. (імпорт — 2,9 млн дол., а експорт — 0,4 млн).

За матеріалами: РБК-Україна