Держенергоефективності звернулося до депутатів щодо прийняття законопроекту №4334

6 Дек

Держенергоефективності направило до депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України листи-звернення з пропозицією провести зустріч для підготовки до другого читання законопроекту №4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії.

Ключова мета законопроекту — затвердження процедури тарифного стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел на законодавчому рівні.

«Важливість законопроекту для України важко переоцінити. Він стане інструментом зменшення газової залежності країни та поштовхом до економічного розвитку регіонів», — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що прийняття проекту Закону дозволить щорічно скорочувати імпорт газу на понад 3 млрд м3 та залишати в економіці держави близько 600 млн. доларів на рік.

Також, серед переваг законопроекту – надання інвесторам гарантії повернення інвестицій у проекти з виробництва тепла «не з газу», зменшення вартості тепла для кінцевих споживачів, розвиток ринків виробництва та споживання місцевих видів палива, поява нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

За матеріалами: Держенергоефективності