Американська Valuebridge International пропонує свої технології для сміттєпереробних заводів в Україні

6 Сен

Компанія Valuebridge International (Energy Group, США) готова побудувати у Житомирській та Львівській областях екологічно безпечні сміттєпереробні заводи з технологією високотемпературного спалювання відходів під назвою «Waste to energie +«.

Відповідні протоколи підписали міський голова Житомира Сергій Сухомлин та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка в ході зустрічі з президентом Energy Group при Valuebridge International (США) Вільямом Брайяном.

Сьогодні плазмова газифікація, яка передбачає розклад твердих побутових відходів на молекули під дією плазми з температурою близько 1200 С і вище та отримання на виході золи, твердих мінеральних відходів й синтез-газу, наразі вважається одним з найперспективніших напрямків з точки зору екологічної безпеки.

Як запевняють у компанії, технологія дозволяє економічно вигідно та безпечно переробляти відходи без попередньої підготовки.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає, що додаткові продукти переробки сміття — дизпаливо, електроенергія, – дозволять зробити завод рентабельним.

«Наразі ми збираємося провести аудит та розробити проектні пропозиції, — розповів чиновник. — Потім будемо приймати рішення стосовно подальшої можливості будівництва».

За матеріалами: ecotown.com.ua