Індустріальний парк «Рясне-2» у Львові

2 Окт

Вже з весни наступного року у одному з мікрорайонів Львова розпочнеться масштабне будівництво індустріального парку «Рясне-2», про що на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомив мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, територія цього парку становитиме 25 га. Запланований індустріальний парк надасть 3 тис. робочих місць.

Конкурсна комісія одноголосно назвала ТОВ «Сіті Парк Львів», яке є філією голландської компанії СТР, переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва у львівській промзоні індустріального парку «Рясне-2». Хоча українське дочірнє підприємство відомої будівельної компанії з Нідерландів і було єдиним претендентом на забудову, але, за висновками комісії, застережень відносно компанії немає, а всі документи оформлені правильно, тому ніяких підстав не визнавати її переможцем також немає.

Крім того, компанія CTP (Нідерланди), яка виграла публічний конкурс на управління парком — четвертий в Європі за розміром оператор індустріальної нерухомості.

Відповідно до умов конкурсу, компанія-переможець буде будувати цей об’єкт за свій рахунок. Місто ж увійде в нього підведенням комунікацій до ділянки, на що в міському бюджеті виділено 10 млн грн.

Згідно бізнес-плану інвестора, він планує вкласти в будівництво майже 50 млн євро і розмістити території парку близько 20-30 компаній — в основному, іноземних, але обіцяє залучати й місцеві.

За матеріалами: ecotown.com.ua