Засідання українсько-литовської ділової ради

3 Окт

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) інформує про те, що 23 жовтня 2014 року (четвер) об 11.00 в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх) відбудеться розширене засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад.

Організатором засідання є УСПП за сприяння ТПП України, Київської ТПП, Конфедерації промисловців Литви, Асоціації торгово-промислових і ремісничих палат Литви та Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати.

Українсько-литовська і Литовсько-українська ділові ради створені 9 квітня 2013 з метою реалізації міждержавних домовленостей між Україною та Литовською Республікою у сфері розвитку торгово-економічного співробітництва.

Програма заходу передбачає пленарне засідання та роботу тематичних секцій, одну з яких присвячено українсько-литовському співробітництву в сфері розвитку альтернативних джерел  енергії.

Метою засідання цієї тематичної секції є поглиблення міжнародного співробітництва в галузі використання та розвитку альтернативних джерел енергії, обмін досвідом в цій сфері, залучення іноземних інвестицій, обговорення перспектив формування ефективної системи державної підтримки і стимулювання галузі.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Відомості про участь просимо надсилати в термін до 06.10.2014р. за наступними контактами:

  • тел./факс: (044) 536-96-37, 536-96-41,
  • e-mail: masnik@uspp.ua

Довідки за телефоном:  050 353-33-88