Виставка LISDEREVMASH 2017

26 Сен

З 26 по 29 вересня у Києві буде проходити найавторитетніша вітчизняна виставка деревообробної галузі – LISDEREVMASH 2017. На її майданчику буде представлено понад 150 компаній з 16 країн світу, які покажуть машини, обладнання та інструменти для лісової, деревообробної та меблевої промисловості. Цього року захід буде відзначено небувалою кількістю новинок – світових прем’єр обладнання і технологій, які привезуть до Києва слідом за головними виставками світу.

Звичним і обов’язковим атрибутом усіх виставок LISDEREVMASH є можливість бачити на його майданчику найбільші українські компанії та світові бренди. У 2017 році в їх числі будуть FOREZIENNE, ITA TOOLS, LEDINEK, LEITZ, LEUCO, NESTRO, POLYTECHNIK, SIA RMP, SERRA, WINTERSTEIGER, МАРКЕТЛІС, МВМ-КИЇВ, МОСТ-УКРАЇНА, МОТОР СІЧ, СТАНКОДНІПРО, РОЙЕК-ЛЬВІВ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА , ХЕММЕЛЬ-УКРАЇНА і багато інших.

Головна концепція LISDEREVMASH, як виставкового заходу, полягає у можливості побачити на одному майданчику рішення для всіх завдань у процесі обробки деревини – починаючи від вирощування й заготівлі лісу, первинної та глибинної обробки дерева, до виробництва меблів й ефективної утилізації відходів. Всі ці категорії логічно вписані в чотири тематичні секції. У розділі WoodMachinery експонуються машини та інструменти для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів. В експозиції FurniTech демонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. А напрямок WoodProduct представляє лісо- та пиломатеріали, погонажні і дерев’яні вироби. Відкритий майданчик виставки LISDEREVMASH служить місцем демонстрації великогабаритної техніки і спецмашин, пилорам, подрібнювачів. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для подрібнення та утилізації деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, яке працює на твердому паливі.

З огляду на те, що LISDEREVMASH проходить всього через кілька місяців після найбільших виставок Європи, він стає майданчиком для прем’єр і дає можливість українським підприємцям знайомитися з новітніми технологіями у себе вдома.

У конференц-залах LISDEREVMASH 2017 також можна буде обговорити специфіку роботи ринку біопалива на конференції Пелетної Асоціації України, дізнатися про правила і переваги сертифікації за нормами FSC, а також вивідати секрети прибуткового бізнесу при роботі з верстатами з ЧПУ на семінарі компанії Frezy4pu.

Виставка LISDEREVMASH багато років служить головною діловою площадкою для пошуку постачальників і клієнтів, ознайомлення з новітніми розробками для фахівців лісового господарства, галузі деревообробки та виробництва меблів. Це єдина профільна виставка країни, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Вона проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання Eumabois.