В Києві відбулась спеціалізована виставка обладнання та технологій «Наука-виробництву»

28 Апр

В рамках VII Всеукраїнського фестивалю науки у Києві відбулася виставка спеціалізованого обладнання та технологій «Наука – виробництву».

За словами Голови Держенергоефективності України Миколи Пашкевича захід є непересічною подією для України, адже в подальшому це сприятиме розвитку відновлюваної енергетики.

«Виставку організовано з метою демонстрації нових завершених науково-технічних розробок НАН України, а також провідних підприємств столиці. В подальшому ці розробки можуть бути впроваджені у виробництво для заміщення імпортної продукції вітчизняною, котра за якісними показниками не поступається зарубіжним аналогам», – зазначив на відкритті заходу віце-президент Малої академії наук України Антон Наумовець.

Результати своїх нових фундаментальних і прикладних досліджень на виставці представили понад 60 наукових установ НАН України. Демонстровані експонати можуть бути використані в різних галузях промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, сільського господарства, медицини.

Серед експонатів виставки – також новітні розробки в сфері енергоефективності та енергозбереження. Неабияким винаходом XXI століття є комбінований фототермічний модуль, призначення якого – в одночасному отриманні теплової та електричної енергії за рахунок використання та перетворення широкого діапазону електромагнітного випромінювання сонця.

За матеріалами: Держенергоефективності