V-й Міжнародний інвестиційний бізнес форум

4 Ноя

5 листопада 2013 року  о 12.00  в Міжнародному виставковому центрі відбудеться офіційне відкриття V Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики та VІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика -2013».

Учасники церемонії: Микола Пашкевич — Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Надзвичайний та Повноважний Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, керівництво Київської міської державної адміністрації, представники дипломатичного корпусу, почесні гості.

Під час відкриття Микола Пашкевич і  Ян Томбінські особисто продемонструють переваги екологічно чистих видів транспорту — їздитимуть на велосипеді та електромобілі.

Церемонію відкриття продовжить огляд експозицій, о 12.30 відбудеться брифінг для ЗМІ.

Організатор заходів: Держенергоефективності України, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, співорганізатор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», галузевий партнер Українська вітроенергетична асоціація.

Бізнес-форум з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики і Спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2013» — ключові професійні події в Україні, які консолідують всіх учасників ринку на єдиному майданчику, широко популяризують використання енергоефективних технологій та відновлюваних джерел енергії, сприяють залученню інвестицій, активно розвивають партнерство.

Цьогорічний Бізнес-форум охоплює такі теми та ключові питання:

  • енергоефективний диспут «Битва мерів». Енергоефективна громада – що може мер?
  • україно-фінський круглий стіл «Енергоефективні договори». Як запровадити систему-аналог в Україні: практичні аспекти.
  • тематична панель «Енергоефективність як напрямок соціальної відповідальності бізнесу». Як бізнес допомагає у вирішенні цього питання?
  • бізнес-семінар «Паливні пелети. Від задумки до реалізації готового продукту». Перспективи внутрішнього ринку.
  • спеціалізований семінар «Енергоефективність: міжсекторна співпраця та фінансові моделі». Як запустити міжсекторні моделі, здатні відкрити нові ринки для проектів енергоефективності?
  • презентація «Проект Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року».
  • презентація Секретаріату Енергетичної Хартії «Поглиблений огляд з енергоефективності України».

Вперше в рамках Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму буде проведений Ексклюзивний семінар-тренінг від Німецького Інституту вітроенергетики (DEWI) «Девелопмент вітропарків», на якому будуть висвітлюватись питання розвитку вітроенергетики у Європі та світі.

Очікується, що Бізнес-форум і Виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика -2013» відвідають понад 5 тисяч фахівців з усіх областей України та з-за кордону.