У Львові стартував міжнародний екоконгрес

18 Сен

Упродовж трьох днів, з 17-19 вересня в Національному університеті “Львівська політехніка” триватиме ІІІ Міжнародний конгрес під назвою “Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування”.

Організаторами його виступили Міністерство освіти і науки України, Львівська облдержадміністрація, Національний університет “Львівська політехніка”, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга.

Участь у конгресі беруть представники академічних і науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів з багатьох регіонів України та закордону. Зокрема, на пленарному засіданні з доповідями виступили:

  • заступник директора Інституту технічної теплофізики, член-кореспондент НАН України професор Юрій Снєжкін,
  • завідувач відділу Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України професор Євген Хлобистов,
  • доктор технічних наук професор кафедри прикладної екології та збалансованого природокористування Львівської політехніки Ярослав Гумницький.
ekokongres_lviv

Фото прес-служби НУ “Львівська політехніка”

За інформацією прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”, основна тематика доповідей на конгресі торкається проблем енергоефективних і екологічно чистих теплонасосних технологій, політики сталого розвитку України в аспекті адаптації міжнародних вимог та викликів сьогодення, питань сорбційних процесів в охороні навколишнього середовища.

Загалом, у межах конгресу відбудуться шість семінарів. Акцент буде зроблений на комплексному підході в захисті навколишнього середовища: моніторингу, аудиту, системному аналізу та оцінці ризику й управління.

Науковці обговорять також питання відновлювальних та нетрадиційних джерел енергії, інноваційних природоохоронних технологій, формування освіти та виховання для збалансованого природокористування і сталого розвитку, ролі у цьому громадських екологічних організацій.

Предметом обговорення стануть також теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку та у цьому контексті — організації екологічного туризму тощо.

Автор: Ігор Галущак

для biowatt.com.ua