Cемінар «Можливості використання деревної біомаси від обрізки садів та виноградників в енергетичних цілях»

8 Июн

НТЦ «Біомаса» сумісно з Українським клубом аграрного бізнесу проводить семінар «Можливості використання деревної біомаси від обрізки садів та виноградників в енергетичних цілях».

Семінар відбудеться в рамках виставки АГРО 2016, 10 червня 2016 року з 10.00-13.00.

Місце проведення: павільйон №8 (конференц-зал №2) на території НК «Експоцентр України» м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1.

Мета заходу:

  • Представлення проекту «Підвищення рівня сталого постачання деревної біомаси від обрізки та від викорчовування багаторічних сільськогосподарських насаджень — uP_running» (HORIZON 2020).
  • Сприяння співпраці між організаціями, які представляють різні ланки в ланцюгу постачання біомаси від обрізки та видалення насаджень.
  • Створення спільної платформи для спілкування зацікавлених осіб.

Міжнародний проект «up_Running», що виконується в рамках програми спільних міжнародних наукових досліджень HORIZON 2020 сприяє розвитку та поширенню технологій біоенергетичної утилізації деревини від обрізки та викорчовування виноградних, оливкових та плодових плантацій.

Проект поєднує дії, що націлені на зміну сприйняття сектору, на підвищення рівня технологічної обізнаності, на поширення інформації щодо реальних успішних прикладів та моделей, яких можна дотримуватися, та на просування та заохочення енергетичної утилізації відходів від обрізки та викорчовування плантацій.

Семінар буде цікавий представникам аграрних компаній, які займаються вирощуванням фруктових садів та виноградників, енергосервісних компаній, виробникам енергетичного обладнання та обладнання для садівництва, а також іншим учасникам, які можуть стати гравцем в ланцюжку енергетичного використання відходів від обрізки та викорчовування насаджень.

Зацікавлені учасники зможуть взяти участь у п’яти демонстраційних проектах, запланованих для реалізації у 2017 році.

Участь у семінарі безкоштовна, кількість учасників обмежена – обов’язкова попередня реєстрація: контактна особа Гайдай Ольга Ігорівна haidai{a}biomass.kiev.ua.

Програму семінару можна завантажити за посиланням.