SEF-2016 KYIV — уже скоро!

3 Окт

11-12 жовтня 2016 р. в Києві (Конгресно-Виставковий Центр «Парковий») відбудеться найбільша ділова подія новітньої енергетики Східної Європи —  8-й Міжнародний форум та виставка сталої енергетики SEF-2016 KYIV.

Організатором події є Центр Інноваційного Бізнесу (міжнародна організація, що спеціалізується на промислових заходах з метою розвитку чистих і нових технологій в регіоні Східної Європи і Центральної Азії) у партнерстві з Bloomberg New Energy.

Форум є унікальною можливістю отримати інсайт-інформацію щодо фінансових та технологічних і технічних особливостей вирішення задач енергозабезпечення виробничого підприємства та об’єктів нерухомості найбільш оптимальними та раціональними методами з використанням відновлювальних джерел енергії для заміщення природного газу, а також скорочення використання енергії за рахунок впровадження сучасних рішень.

Також SEF-2016 KYIV — це нагода отримати інформацію з перших рук стосовно розвитку відновлювальної енергетики в Україні (сонячна енергетика, вітроенергетика, біоенергетика, мала гідроенергетика, теплові насоси), проаналізувати існуючі рішення та інвестпроекти, а також знайти способи фінансуванн власних проектів у сфері відновлювальної енергетики, а  ще — познайомитись  з гравцями галузі, лідерами думок та керівниками багатьох компаній, діяльність яких так чи інакше пов’язана зі сферою енергоефективності, відновлювальної енергетики та сучасних енергетичних рішень.

SEF-2016 KYIV — це також можливість почути реальні кейси про вирішення задач енергоефективності та заміщення газу альтернативними джерелами, енергопостачання від топ-менеджерів таких компаній як Mittal Steel, Метінвест, Фармак, Астарта та інших, а також на об’єктах нерухомості (логістичних та торгівельних центрів).

Провідні фахівці-практики проаналізують на основі портфоліо реалізованих міжнародних та українських проектів плюси та мінуси популярних технологічних рішень та дадуть конкретні поради технічним директорам та головним інженерам Вашого підприємства, які допоможуть Вашому підприємству заощаджувати сотні тисяч та мільйони грн, зроблять Вашу продукцію більш конкурентоздатною та убезпечать Вас від енергетичних катаклізмів.

Повна участь у Форумі SEF 2016 KYIV — це також можливість зустріти та послухати всесвітньо відомих експертів, гравців глобального ринку енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та сучасних енергетичних рішень та особистостей, які будують новий енергетичний ландшафт Східної Європи, а також керівників держорганів, діяльність яких повязана з напрямком енергоефективності та відновлювальної енергетики.

За останні вісім років SEF KYIV підтвердив свій статус незалежної бізнес-платформи для розвитку галузі сталої енергетики в Східній Європі, пропонуючи високоякісну програму, видатну аудиторію та виняткові можливості для зустрічей та переговорів. Але захід цього року буде ще більш особливим — не тільки через значну присутність топових фахівців з понад 20 країн світу, а й через вийнятково практичну спрямованість, виключну локацію (новий конгрес-центр “Парковий” у центрі Києва), а також значний пул партнерів, серед яких усі вагомі асоціації та видання України.

Партнерами події стали такі світові лідери галузі, як AEG Power Solutions (Генеральний Спонсор), RECOM (Офіційний Спонсор), Jinko Solar, Helios Strategia, US Solar (спонсори), Photomate, Подільський Енергоконсалтинг, Fronius International, DТEК, ЕкоОптіма, Unisolar, IBC Solar та Рентехно (Спонсори сесій).

Детальна інформація про захід та реєстрація можливі за тел. +38 044 383 03 56 та на сайті www.sefkyiv.com.