Міжнародна лісова виставка Elmia Wood

28 Мар

Міжнародна лісова виставка Elmia Wood

З 7 по 10 червня 2017 року у Швеції відбудеться міжнародна лісова виставка Elmia Wood, яка є однією із провідних у світі. Щоб випробувати нові технології, на неї звідусюди з’їжджаються відвідувачі.

Уже зараз міжнародні представники Elmia Wood наполегливо працюють, щоб допомогти професіоналам лісової галузі із понад 50 країн потрапити на цю подію, а організатори очікують небувалого ажіотажу, адже ще в січні було продано більше стендових місць ніж на попередню виставку.

Цьогоріч виставка буде більшою і ширшою, ніж будь-коли раніше, запевняють організатори. Робота триває: щодня прокладають дороги і розплановують нові ділянки у лісі на південь від Єнчепінга, адже все має бути готово для 500 експонентів та 50 тис. відвідувачів, яких очікують на цьому заході.

Щоб ще більше зацікавити присутніх, на виставці буде облаштовано три нові секції. Найбільша з них – навантаження та транспортування, яка висвітлюватиме технології у сфері лісових доріг, логістики та навантаження деревини. Такі провідні виробники, як MAN, Liebherr, Volvo і Tatra, вже підтвердили свою участь і планують великі програми.

Ще однією новинкою виставки буде Drone Zone. Як зрозуміло з назви, тема секції – безпілотники. Elmia співпрацює з UAS Forum, який організовує конференції у Скандинавському регіоні, присвячені безпілотним літальним апаратам. Експонентами заходу стануть провідні постачальники повітряних продуктів і послуг. Кілька разів на день відбуватимуться повітряні шоу, демонстрація і лекції.

«Я сподіваюся, що відвідувачі Elmia Wood йтимуть додому, усвідомивши, що дрони – це не якесь футуристичне бачення в лісовому господарстві, а цілком зріла технологія, готова для використання в лісовій промисловості, – розповідає Ханс Танандер, сертифікований лісівник, який вже працює з безпілотниками в лісі. – Для мене дрон – як пара біноклів. Їх так само природно використовувати у лісовому господарстві, як і інші технології, які вже допомагають нам у роботі».

Дрони тісно пов’язані з камерами спостереження, але не з цією метою їх використовують в лісі. Сфера застосування приладів – огляд великих площ, адже за допомогою різних типів датчиків дрони можуть знайти вітровали, моніторити ушкоджені дерева, рахувати дичину тощо. Таким чином, лісівникам не потрібно ходити і досліджувати величезні ділянки лісу після шторму – за допомогою дрону вони можуть зосередитися на тих ділянках, де є збитки.

Третьою новою секцією виставки стане полювання, де буде представлене все, що стосується цієї тематики, у тому числі тири та продукти харчування, виготовлені із дичини.

Також відвідувачі виставки зможуть отримати нові високоякісні знання, відвідавши передбачені програмою заходу семінари: «Інвазивні види», «Точне лісове господарство», де відвідувачі дізнаються як виробляти більше, затрачаючи менше ресурсів, а також «Ретельна лісозаготівля», «Дистанційне зондування», «Технологічні ривки для майбутнього лісового господарства». Окрім цього, для німецькомовної публіки організовуватимуть щоденні дискусійні форуми.

Цьогорічна виставка буде чітко поділена за тематиками, щоб полегшити відвідувачам пошук бажаних експонентів. За таким самим принципом побудовані каталог заходу та інша інформація, яка допоможе зорієнтуватися на Elmia Wood.

Організатори виставки рекомендують присвятити виставці кілька днів: так ви матимете час, щоб відкрити для себе все, що відбувається у лісовій промисловості.

За матеріалами: Деревообробник