Марафон енергетичних інновацій TeslaCamp

28 Авг

Другий рік поспіль на мальовничому березі Десни під Києвом пройде фестиваль та хакатон енергетичний інновацій Greencubator TeslaCamp.

29–31 серпня одна з найвідкритіших та найзеленіших платфом Greencubator TeslaCamр вітатиме всіх, хто прагне створювати рішення для розумної енергетики, сталого розвитку та енергефективності.

Впродовж трьох днів табір TeslaCamp, що повністю живиться від відновних джерел енергії, стане місцем народження змін: змін технологічних, змін ідеологічних та змін поведінкових. Адже саме поведінкові зміни разом з передовими енергетичними технологіями та зміною ідеології енергетичної галузі потрібні для звільнення України від енергетичних пут.

Ви засновник енергетичного стартапу, експерт з енергетики чи зелених технологій, переймаєтеся енергетичним майбутнім України чи станом довкілля? Вам варто долучитися до TeslaCamр, адже основна ідея заходу — народження проектів енергетичних змін. Переможці TeslaCamp 2013-ро року, команда EcoIs.me вже отримали інвестиції від акселератора Hub:Raum та увійшли до переліку 10 найкращих стартапів сектору розумної енерегетики за версіє порталу Tech.eu.

Ми переконані, що концентруючи енергію талановитих розробників, інженерів, маркетологів, дизайнерів довкола сфоркусованих проблем, можна створити ефективні рішення енергетичних викликів, які стоять перед Україною та світом. Тому українські та міжнародні експерти задаватимуть високу планку для учасників хакатону.

Перед обличчям військової агресії проти України ми не могли обійти увагу цю тему та тему енергетичної агресії, що триває десятиліттями. Тому вступна сесія TeslaCamp 2014 — «Здолати енергетичну диктатуру», на якій відомі експерти обговорять економічні, військові та геополітичні та виміри енергетичної безпеки України. Спікерами будуть економічний експерт групи “Інформаційний спротив” Олександр Крамаренко, генерал армії України, голова Служби Зовнішньої Розвідки України у 2005–2010 роках Микола Маломуж, Президент Центру Глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар, засновник венчурного фонду Hybrid Capital Ілля Кенігштейн.

Вам цікава підприємництва на стику енергетики, IТ та сталого розвитку? Дмитро Костик (KodiSoft), Олександр Туз (завод “Титан”) та Блейк Берріс (CleanWeb) поділяться з Вами своїм досвідом. Цікавитеся інвестиціями в чисті технології та розумну енергетику? Андрій Колодюк (Aventures Capital), Лука Зусіч (HubRaum) готові відповісти на всі ваші питання. Цікавитесь інженерною та технологічною стороною нових енерготехнологій? Послухайте розробника суперконденсаторів Юрія Малетіна (Yunasko), еспертів у сфері Smart Grid Дмитра Вільчинського (Luxoft Energy) та Славу Велеса (Schneider Electric).

Хочете творити унікальні речі у власному гаражі? Тоді вас надихне розробник автомобіля, що проходить 500 км на 1 літрові палива Олександр Чернишов (команда ЛСА ХАДІ АІС), керівник академії “Шаг” Іван Довгаль, команда Drone.ua, команда проекту open-source енергетики EnergyTorrent. Про розумні міста говоритиме Анна Думанська з Shell Україна, міські та транспортні іновації розкриватимуть Анна Бурлака з проекту “Тепле місто” (Івано-Франківськ) та Олеся Сторожук з Асоціації велосипедистів Києва.

Ще бракує натхнення? Чекайте також на майданчику TeslaCamp польоти дронів, 3D-принтери, каву з сонячної кухні, електромобілі та електровелосипеди, спеціальну програму для юних енергохакерів та багато іншого.

Призовий фонд хакатону TeslaCamp — 15 тисяч гривень.

Підтримку Greencubator TeslaCamp 2014 надає низка компаній та ЗМІ. Офіційним спонсором заходу стала компанія Shell в Україні. Технологічними партнерами стали компанії Cisco, Active Solar, ERC. Інформаційну підтримку надають онлайн-ресурс «Українська Правда. Життя», iнформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», інтернет-журнал про майбутнє «Платформа» та радіостанція «Радіо Аристократи». Event–партнером TeslaCamp стало агентство Event Envoy, комунікаційним партнером — агентство O2PR.

Інформацію з продажу квитків на Greencubator TeslaCamp 2014 ви можете знайти за цим посиланням або на офіційній сторінці Greencubator у Facebook.