Хто отримає 15000 грн за найкращий сонячний концентратор?

18 Июн

Організатори сонячного хакатону SunnyDay раді оголосити, що 21-23 червня в нас буде не лише свято технотворчості та відновлюваної енергетики. На учасників події чекає також можливість спостерігати за захоплюючим змаганням між командами хакерів, котрі розроблятимуть сонячні концентратори.

Команди змагатимуться за три головних призи хакатону:

  • Приз за перше місце – 15 000 гривень
  • Приз за друге місце – 7 000 гривень
  • Приз за третє місце – 3 000 гривень

Призи для трьох команд-переможців стали реальністю завдяки спонсору призового фонду – компанії Schneider Electric. Представник компанії Марія Дудник відзначає: “Schneider Electric вже не вперше підтримує події, спрямовані на інновації в енергетиці, бо ми віримо, що саме нові технології та нові підходи до енергетики як такої рухають цю галузь вперед. Власне, наша компанія приділяє велику увагу інноваціям – вони є одним із ключових аспектів її ринкової стратегії.”

Роботу команд-учасників буде оцінювати журі, котре складатиметься із представників наукових закладів та компаній, що працюють в сфері відновлюваних джерел енергії, визнаних експертів в технологічній сфері. В оцінці роботи учасників члені журі будуть використовувати ці правила.

Партнери, спонсори та друзі

Сам хакатон є результатом спільнотних зусиль. До його організації долучилась велика кількість партнерів, спонсорів та просто друзів, спільні зусилля яких і рухають вперед ідею. Зокрема, обладнанням та електроінструментами для хакерів допомагає компанія DeWALT, до спонсорування події долучились також компанія Atmosfera.ua та фонд “Futura”.

Організатори SunnyDay окремо дякують за підтримку цілому ряду партнерів, серед яких – НЕЦУ, GIZ, KHackerSpace, Biowatt, Міжнародний Благодійний Фонд Гарних Справ, НТСА КПІ, Комп’ютерна академія ШАГ, HackLab Kyiv, а також багатьом волонтерам, котрі взялись допомагати в тисячі маленьких деталей, котрі творять подію.

Організатори чекають вас на зустріч

З такою спільнотою, цікавими учасниками, класними спонсорами і партнерами, хорошими призами та великою підтримкою команда організаторів вже з нетерпінням чекає на початок SunnyDay. Долучайтесь до свята технотворчості та відновлюваної енергетики 21-23 серпня на території Кіностудії Довженка (проспект Перемоги 44)!

Команда Biowatt як інформаційний партнер даного заходу теж Вас запрошує долучитись до даного заходу і поділитись з інформацією тим, кому це може бути цікаво! Тільки спільно та з власною ініціативою ми можемо змінити світ на краще!