Міжнародна виставка Довкілля 2013

25 Янв

Для компаній, які розвиваються в екологічному напрямку і слово «екологія» це не тільки ПР-складова, запрошуємо взяти участь в Міжнародному екологічному форумі та виставці «Довкілля для України 2013«, яка пройде у Києві весною цього року.

  • Місце проведення виставки: Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15).
  • Дата проведення: 23-25 квітня 2013 року.

Форму проходить за підтримки Міністерства екології та природніх ресурсів. Цього року дана подія знаменна ще й тим, що 2013 рік оголошений Президентом України роком спорту та екології.

Мета Форуму — інтеграція «зеленої економіки» в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України. Цього року екпозиція виставки складається із 12 тематичних розділів, серед яких екологічна політика та менеджмент, екологічні технології, управління відходами та їхня утилізацяя і переробка, сонячна енергетика, вітроенергетика, гідроенергетика, новітні енергозберігаючі технології в будівництві, біопаливо та інші.

Більш детально ознайомитись із тематикою виставки та можливість зареєструватись чи забронювати стенд для власної компанії можна на сайті організатора виставки.