Van Ansem Group шукає площадку для інвестицій у Львівській області

10 Дек

До Львова завітали представники спільної голландсько-польської компанії «Van Ansem Group», які вивчатимуть можливість інвестування у екологічно вартісний бізнес на території Львівщини.

За словами представника інвестора Германа Нордмана, Львівщина – той регіон, який  видається компанії найбільш цікавим, передовсім з огляду на наявну сировинну базу. Адже тут працюють багато птахофабрик і м’ясокомбінатів, виробництво котрих невід’ємно пов’язано з діяльністю цієї агроструктури.

Що ж до самого інвестиційного проекту, то він передбачає утилізацію різноманітних  відходів птахо- та м’ясовиробництва, котрі в нинішніх українських реаліях чимало шкодять довкіллю. Вона за голландською технологією має відбуватися шляхом їх біогазування, а ще передбачена утилізація таких відходів за допомогою відгодівлі американських норок.

Про обсяг інвестицій, то суму капіталовкладень потенційні інвестори наразі не готові говорити, допоки остаточно не визначилися з територією для започаткування цього бізнесу. Попри те вони акцентують, що проект насправді дуже потрібний і, що важливо, він сприятиме створенню нових робочих місць для тутешніх сільських мешканців.

Як зазначили зарубіжні візитери, вони вже побували на схожих зустрічах на Тернопільщині, Вінниччині та Київщині. І всюди вивчали пропозиції та можливості для відкриття свого бізнесу, пов’язаного з екологічно чистою м’ясопереробкою. А до Львова вони завітали, аби кінцево віднайти той майданчик, куди вкладатимуть свої кошти.

З пропозиціями потенційних інвесторів ознайомився під час зустрічі в облраді її очільник Петро Колодій, котрий отримав запевнення, що представники «Van Ansem Group» до наступної зустрічі підготують матеріали щодо проекту, зокрема, щодо технічних умов його реалізації. Зі свого боку обласне керівництво візьметься за конкретне визначення можливостей регіону для такого проекту.

Автор: Ігор Галущак

для biowatt.com.ua