УКРГАЗБАНК та національна мережа «Епіцентр» уклали договір про партнерство та співпрацю в енергоефективній сфері

29 Июл

23 липня 2015 року УКРГАЗБАНК як учасник Урядової програми з енергозбереження та найбільша національна мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження уклали генеральний договір про партнерство та співпрацю.

Договір укладено з метою розвитку Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива. Згідно договору, УКРГАЗБАНКОМ та мережею «Епіцентр» буде створено спільний проект «Центр утеплення та енергоефективності» із застосуванням програми кредитування населення через придбання енергоефективного обладнання і матеріалів, які сприяють зменшенню обсягу споживання енергії, в тому числі більш ефективному її використанню.

«На УКРГАЗБАНК як державний банк покладена надзвичайно важлива місія – зробити все можливе, щоб українці могли без зайвого навантаження на сімейний бюджет провести енергоефективні заходи з утеплення власних помешкань, встановлення негазових котлів, лічильників обліку теплової енергії тощо. Зі свого боку держава забезпечує часткову компенсацію кредитних коштів, взятих на енергоефективні заходи, а національна мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», як найбільший рітейлер енергоефективного обладнання і матеріалів в Україні, допоможе донести умови Державної програми з енергоефективності до якомога більшої кількості українців», — зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

За словами генерального директору ТОВ «Епіцентр К» Петра Михайлишина, наразі спостерігається значне зростання інтересу населення до енергоефективного обладнання і матеріалів. «Зростання комунальних тарифів призвело до значного попиту населення на утеплювальні матеріали, енергоефективне обладнання, індивідуальні теплові пункти тощо. Державна кредитна програма енергоефективності, яка реалізується спільно з державними банками, та ще й з компенсацією від держави, допоможе значно збільшити кількість людей, які зможуть провести утеплення власної оселі», — підкреслив Петро Михайлишин.

Договір між УКРГАЗБАНКОМ та національною мережею будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» укладено за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження. Як підкреслив голова агентства Сергій Савчук, партнерські відносини між державними банками та найбільшими мережами роздрібного продажу енергоефективного обладнання та матеріалів створять в Україні сприятливі умови для виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності.

За інформацією прес-центру УКРГАЗБАНКУ