Українська делегація взяла участь в Міжнародній конференції з енергосервісу

16 Ноя

Українська делегація на чолі з Головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком взяла участь в Міжнародній конференції з реалізації енергосервісу у бюджетній сфері, яка пройшла 15 листопада в німецькому місті Есслінген.

Виступаючи, Голова Агентства заявив, що в Україні відбулися перші позитивні зрушення у напрямку запровадження ЕСКО-механізму для підвищення енергетичної ефективності бюджетних установ. На сьогодні укладено вже 19 ЕСКО-договорів у 4-х регіонах України. Лідером за кількістю підписаних контрактів є Київ, де їх аж 15.

За словами Голови, на сьогодні Держенергоефективності спільно з парламентарями продовжує працювати над удосконаленням законодавчої бази. На порядку денному – підготовка для розгляду Верховною Радою у другому читанні законопроекту  (реєстр. №4549 від 29.04.2016 р.) про внесення змін до базового закону з енергосервісу.

«Законопроект стане вирішальним для повного запуску в Україні ринку енергосервісу у бюджетній сфері. Адже прийняття цього проекту Закону дозволить зняти всі існуючі на сьогодні обмеження щодо роботи інвесторів у цій сфері. Також передбачається забезпечити закупівлі енергосервісу виключно через систему «PROZORRO»», — прокоментував Голова Агентства.

За матеріалами: Держенергоефективності