Турецька компанія має намір побудувати два лісопереробних підприємства на Львівщині

23 Июн

Турецька компанія Simuger може створити два лісопереробних підприємства у Львівській області, які спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європаллет і пресованої плити з відходів виробництва.

Згідно з повідомленням на сайті Львівської облдержадміністрації, можливість залучення турецьких інвестицій була обговорена в ході зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками турецької компанії.

Згідно з держреєстром, ТОВ «Симугер» із статутним капіталом 15 млн грн вже зареєстровані у Львові у березні поточного року, його засновником є Генчер Мурат.

У числі видів діяльності — лісопильне і стругальне виробництва, випуск фанери і дерев’яних плит, дерев’яної тари і інших виробів з дерева.

У повідомленні Львівської облдержадміністрації, в якому цитується Г.Мурат, відзначається, що його компанія планує створити лісопереробні підприємства на території Турківского і Миколаївського районів.

У планах компанії також утилізація відходів деревного виробництва і металобрухту.

Він також відмітив, що турецька компанія готова інвестувати у Львівську область на протязі п’яти років, у тому числі створити близько 1000 робочих місць і забезпечити навчання молодих фахівців, а також професійну перепідготовку демобілізованих учасників АТО.

За матеріалами: 032online.com