Ціни на газ для промислових споживачів

30 Июл

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, залишила без змін граничну ціну на газ для промислових споживачів та бюджетних установ на рівні 6,6 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Рішення про збереження на серпень граничної ціни на газ на діючому рівні регулятор прийняв на засіданні в Києві в четвер.

Раніше повідомлялося, що гранична ціна на червень була знижена регулятором на 3,1% — з 6,81 тисяч гривень до 6,6 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів, у липні вона була збережена на цьому ж рівні.

Відповідно до закону «Про ринок газу« з 1 жовтня 2015 року НКРЕКП не встановлюватиме граничну ціну на газ для промислових споживачів і бюджетних установ.

НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

З кінцевими цінами на газ по областям України завжди можна ознайомитись на сайті 104.ua

За матеріалами: epravda.com.ua