США демонструє рекордні темпи приросту сонячної електроенергетики

26 Апр

У звіті Федеральної комісії з регулювання енергетики США (FERC) за березень йдеться про те, що за перший квартал 2013-го року було підключено сонячних електростанцій на загальну потужність 537 МВТ, що вдвічі перевищує аналогічні показники минулого року. В той же час , за минулий місяць усі підключення об’єктів, що генерують альтернативну енергію,  були «сонячними».

За даний період було введено в експлуатацію 38 великих геліостанцій, а їх  середня потужність зросла до 14,1 МВт (на противагу минулорічним 4,33 МВТ). Таким чином, в США спостерігається тенденція до будівництва більш масштабних енергостанцій.

Згідно зі словами виконуючого директора Асоціації сонячної енергетики (SEIA) Рона Реша, такий стрімкий розвиток сонячної енергетики в США  зумовлений здешевшанням  необхідного обладнання на 40% за минулі два роки.

Як зазначив Реш — у 2012 році в США було запущено більше фотоелектричних потужностей, ніж за три попередні роки. Що ж до 2013 — то за прогнозами, буде введено в експлуатацію сонячних батарей на загальну потужність у 5200 МВт.

Однак, не тільки у США 2012 рік став рекордним у сфері розвитку альтернативної енергетики. Так, наприклад, Німеччині вдалось досягнути позначки у 25% електроенергії, що виробляється з відновлюваних джерел.

За матеріалами: companion.ua