Навчальні заклади Івано-Франківська хочуть перевести на альтернативне опалення

26 Апр

В Івано-Франківську розпочали роботу над програмою переходу шкіл і садочків міста на комунальні котельні або альтернативне опалення. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«У місті склалась дуже неприємна ситуація з відновленням подачі тепла. В той час, коли місцеве комунальне підприємство «Теплокомуненерго» за добу ввімкнуло свої мережі на повну потужність, «Станіславська теплоенергетична компанія», що перебуває в руках олігархів, повідомила, що у них немає лімітів газу, — розповів Руслан Марцінків. — Було розпорядження міського голови ‒ включити тепло. СТЕК цього не зробив. Чому місто має бути заручником олігархічних кланів? Замість того, щоб шукати можливість, «СТЕК» шукав причини не ввімкнути тепло. Таким чином, третина міста залишилася без тепла. «СТЕК» ‒ ворожа для міста організація.

Ми в реальній ситуації побачили перевагу комунального підприємства над приватним. Тож, дав вказівку скласти програму переходу шкіл і садочків міста на комунальні котельні або альтернативне опалення».

Також Руслан Марцінків повідомив, що до Кабінету міністрів буде скеровано листа щодо скасування постанови про заборону встановлення індивідуального опалення.

За матеріалами: vgolos.com.ua