Львівщина з Польщею будуть реалізовувати спільні проекти з енергоефективності

19 Мар

На засіданні постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва Львівської обласної ради депутати підтримали ініціативу заступника голови обласної ради Валерія П’ятака про співфінансування з обласного бюджету проектів міжнародної технічної допомоги.

Йдеться про забезпечення співфінансування проекту «Покращення стану навколишнього середовища на польсько-українських прикордонних територіях через проведення термомодернізації будинків соціальної сфери в гміні Соколув Подляскі та в місті Новояворівськ«.

Голова постійної комісії Тарас Федак наголосив: „Ми повинні підтримати ініціативні та активні громади, які залучають кошти для вирішення проблем місцевих громад області”.

В обласному бюджеті цьогоріч на співфінансування міжнародної технічної допомоги передбачено 1 млн грн.

Cлід зазначити, що на співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги виділялися кошти з обласного бюджету Львівської області у 2013 році.

Зокрема, були виділені кошти на співфінансування проекту „Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській лікарні” (200 тис.грн) та проекту „Підвищення доступності Бєщадського повіту та Старосамбірського району шляхом інтегрованої діяльності у сфері транспортної інфраструктури” (560 тис.грн).

За матеріалами: lvivexpress