Конкурс проектних пропозицій з використання біомаси для енергетичних потреб у муніципальному секторі

6 Мар

Програма розвитку ООН в Україні продовжує термін подачі документів на Конкурс проектних пропозицій з використання біомаси для енергетичних потреб у рамках нового проектуПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» до 15 березня.

Проект «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» — це спільний проект Програми розвитку ООН (ПРООН), Глобального екологічного фонду (ГЕФ) та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Метою проекту є сприяння використанню біомаси для енергетичних потреб у муніципальному секторі шляхом розробки і запровадження механізму підтримки подібних проектів та шляхом розвитку громадсько-приватних партнерств як механізму забезпечення стійкості проектів. Проект реалізовуватиметься у дві фази: підготовчу (травень 2012 р. – травень 2013 р. ) і основну (вересень 2013 р. – вересень 2017 р.). Підготовчий етап передбачає збір та обробку інформації щодо проектів по використанню біомаси (вже функціонуючих і тих, що знаходяться на стадії розробки); проведення Консультаційних нарад із усіма зацікавленими партнерами (державні установи, приватний сектор, громадські організації, науковці тощо); підготовку Посібника для муніципальної влади з використання біомаси; та Конкурс проектів з використання біомаси у комунальному секторі.

Метою Конкурсу є відбір проектних пропозицій, які використовують біомасу рослинного походження (тріски, брикети, гранули, відходи сільськогосподарського виробництва рослинної природи тощо) для виробництва теплової та електричної енергії у комунальному секторі.

До участі у Конкурсі запрошуються організації та підприємства, які функціонують у сфері тепло- та електропостачання у комунальному секторі. Відбір проектних пропозицій відбуватиметься на відкритій конкурсній основі. Проекти, що пройшли конкурсний відбір, одержать фінансову підтримку ПРООН/ГЕФ у рамках основної фази проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Пакет документів необхідно надіслати до 18:00 електронною поштою (E-mail: registry.ua@undp.org з темою «Біомаса» у темі повідомлення або факсом +38044 253 2607).

Більш детально з умовами програми та змістом заявки можна ознайомитись на сайті Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй