З приводу компенсації частини суми кредиту на покупку «негазових» котлів

3 Июл

Останнім часом у засобах масової інформації поширилися повідомлення про те, що начебто компенсацію витрат на енергоефективні заходи можна отримати лише за умови придбання енергоефективного обладнання у певних компаніях. Ця інформація не відповідає дійсності.

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів розрахована на широкий загал та не має обмежень щодо виробників чи компаній-постачальників обладнання.

Держава не лобіює інтереси будь-яких компаній з цього питання. Більше того, Держенергоефективності не має офіційних партнерів у реалізації цієї програми.

Програмою передбачено компенсацію частини суми кредиту на придбання твердопаливного чи електричного котла та енергоефективного обладнання і матеріалів будь-якого виробника.

Компанії у свою чергу повинні надавати якісні послуги і мати відповідні сертифікати. Ми виступаємо за конкуренцію в цьому секторі для того, щоб споживач мав можливість отримати найбільш якісний продукт чи послугу.

Також нагадаємо, що сьогодні кредитування за державною програмою здійснюється трьома банками: Ощадбанком, Укргазбанком та Укрексімбанком. До участі у програмі були залучені саме ці банки, оскільки вони державні, а значить надійні.

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого здійснюється відшкодування частини суми кредиту, можна переглянути на сайті Держенергоефективності за наступним посиланням.

Відділ популяризації та зв’язків з громадськістю

Держенергоефективності