Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів

18 Сен

Ринок органічної продукції вже близько двох десятиріч є найдинамічнішим ринком продовольства у світі й стає популярною альтернативою неорганічним продуктам. Україна має чудовий потенціал як з екологічної, так і з економічної точки зору, та може посісти одне з провідних місць серед виробників органічної продукції у світі. Щоб на власні очі побачити «органічний» потенціал України, запрошуємо вас на Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Дата та час проведення Ярмарку: 23 вересня 2017 р. з 09:00 до 17:00.

Місце проведення Ярмарку: м. Київ, Контрактова площа (напроти Подільської районної державної адміністрації)

Урочисте відкриття Ярмарку відбудеться об 11:00.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують відвідувачів приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, ковбасками та іншими наїдками.

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів проходить в рамках Органічного тижня в Україні, який триватиме з 18 до 24 вересня. Це найбільше свято тих, хто живе чи, принаймні, прагне жити у стилі «органік», під час якого багато великих і малих подій органічного сектору України продемонструють особливості та переваги органічного сільського господарства та його позитивний вплив на навколишнє середовище. З повним переліком заходів Органічного тижня в Україні від багатьох учасників органічного руху ви можете ознайомитися за посиланням.