Програма підвищення кваліфікації у сфері біоенергетики

21 Окт

Проект BIO-PROM  запрошує прийняти участь в програмі підвищення кваліфікації і знань в області біоенергетики, яка починається з листопада 2014 року. Участь в програмі бесплатна.

У програмі можуть брати участь:

  1. Представники міністерств та регіональних адміністрацій
  2. Підприємці, що працюють в секторі біоенергетики в Україні.

Підвищення кваліфікації в Україні включатиме сім тригодинних семінарів. Більшість семінарів буде представлено в інтернет-форматі, так що для участі в них безпосередньої присутності не потрібно. Цей підхід повинен також стимулювати участь цільової аудиторії з віддалених регіонів країни.

Семінари планується проводити один раз на місяць, починаючи з листопада 2014 року. Детальна інформація щодо часу проведення знаходиться на сайті. Для участі Вам необхідно зареєструватись на сайті www.bio-prom.net.

Представники цільових аудиторій зможуть взяти участь в окремому заході, або пройти всю програму з підвищення кваліфікації та отримати широкий спектр останньої інформації у міждисциплінарній галузі біоенергетики.

Учасники отримають офіційне підтвердження участі. Після завершення всієї програми з підвищення кваліфікації, включаючи всі сім семінарів, учасники отримають офіційний Біоенергетичний Сертифікат, в якому будуть перераховані всі обговорювані теми.