Зустрічайте виставку Деревообробка-2016

19 Апр

Деревообробка 2016 —  щорічна професійна подія, що відображає актуальні тенденції розвитку деревообробної промисловості, демонструє широкий асортимент обладнання, знайомить з новими технологіями та демонструє сучасні можливості вітчизняних та зарубіжних компаній в деревообробній промисловості.

Саме тому, більшість з учасників підготували ряд новинок. Зокрема, СП «Ройек-Львів» представить новинку для малих підприємств: універсальні автоматичні котли «СТОЖАРИК» потужністю 30, 50 та 95 кВт з варіантами бункера об’ємом 0,5м³ або 2,0м³. Для спалювання в автоматичному режимі використовуються сипкі відходи деревини (стружка, тріска, тирса вологістю до 40%), та одночасно можуть спалюватися кускові відходи деревини або дрова.  Можливе спалювання пелет. Котли обігрівають виробничі приміщення площею до 1000 м², або сушильні камери об’ємом  деревини до 20 м³.

Центром експозиції на виставці стане п`ятиосьовий оброблювальный центр з ЧПК Rover A виробництва Biesse Spa. Верстат обладнаній унікальною системою приводу п`ятої вісі з безкінечним обертанням. Така технологія надає значні переваги такі як: гнучкість,  швидкості та якість обробки, надійність. В конструкції приводу також відсутні частини, які потрібно змінювати в процесі експлуатації.

Офіційний партнер виставки МВМ-Захід, який є дилером компанії Kesla  демонструватиме різноманітну лісову техніку, яка є незмінно високої якості, що дає змогу ефективно експлуатувати її в дуже складних умовах безперервної роботи за будь-яких погодних і кліматичних впливів.

Вперше на виставці компанії Hohenloher Spezial – Maschinenbau Gmbh & Co (HSM) і Salo-Machinery Oü презентуватимуть сучасні технології для української лісової промисловості, особливо де є потреба у високопродуктивних, універсальних лісозаготівельних машинах.

31 травня – 3 червня,  Південний-ЕКСПО

(м. Львів, вул. Щирецька, 36).