В Івано-Франківську відкрили нову котельню

11 Апр

В Івано-Франківську відкрили нову котельню

Старі котли – у музей. Саме така доля чекає на обладнання минулого, яким раніше послуговувалось місто в котельні на вул. Медичній. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Сьогодні разом з послом Швеції в Україні Мартіном Хагстрьомом урочисто презентували цю котельню повністю реконструйованою. В опалювальний сезон 2016/2017 вже працювало нове обладнання – два газові котли марки Riello потужністю 0,85 МВт кожний з ККД 93,5% та один котел на біопаливі потужністю 0,82 МВт з автоматичною системою подачі палива. Так взимку вдалось забезпечити безперебійним централізованим теплопостачанням та гарячою водою два великі медичні заклади: обласну психіатричну лікарню №3 та обласний онкологічний диспансер”, йдеться у дописі.

Міський голова також зазначив, що цей проект втілили у життя завдяки кредитним коштам ЄБРР та гранту уряду Швеції. Окрім цієї котельні також тривають роботи на котельні на вулиці Тролейбусній, яку вже до кінця літа повністю переведуть на біопаливо, встановивши котел потужністю 4 МВт, та експлуатуватимуть в новому опалювальному сезоні.

У свою чергу, один зі старих водонагрівних котлів, що раніше працював на вул. Медичній, 17, залишили в котельні як експонат. Він слугуватиме заочним прикладом того, наскільки місто пішло вперед в організації централізованого тепло- та водопостачання.

За матеріалами: gk-press.if.ua