Стартує проект з управління відходами для громад вінницької області

11 Май

Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» оголоcив про початок проекту «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства».

Проект реалізується спільно з 8 партнерами з  низки європейських країн за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Відтак організатори запрошують  представників територіальних громад Вінницької області до участі у означеному проекті «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства». Проектом, зокрема, передбачено:

  • проведення у червні 2017 року п’ятиденного тренінгу на тему поводження з твердими побутовими відходами для 27 громад Вінницької області (по одній громаді з кожного району) та 7 громад Республіки Молдова (по одній громаді з районів, що входять до складу Єврорегіону «Дністер»);
  • проведення у серпні 2017 року дводенного ворк-шопу у м. Вінниця для учасників з України;
  • двотижневий навчально-методичний виїзд у жовтні 2017 року до країн Вишеградської четвірки (Польщі, Угорщині, Чехії та Словаччині) для представників 14 українських та 4 молдовських громад, які підготують найкращу діагностику сучасного стану поводження з твердими побутовими відходами.

Учасниками всіх навчальних заходів від кожної громади стануть по одному представникові органу місцевого самоврядування та представникові громадськості.

Заявки на участь надсилаються на електрону пошту u-p-n@i.ua до 24:00 23 травня 2017 року. Заявка має містити рішення керівника територіальної громади щодо участі у проекті та анкети двох учасників (http://v4foreapwm.weebly.com/105310861074108010851080).